Dom Energooszczędny

Tym, którym energooszczędność kojarzy się z nieciekawym domem bez okien, mogą się mile rozczarować. Wśród ciepłych domów znajdziemy takie o pięknej architekturze, z jasnymi, przestronnymi wnętrzami, w których mieszka się naprawdę komfortowo.

NS 3/2017 "Dom Energooszczędny"

Zagadnienia energooszczędności są propagowane w budownictwie jednorodzinnym od wielu lat. Tych, którzy dopiero planują budowę, ciekawi zapewne czy sprawdzają się w praktyce. Jak się mieszka w ciepłym domu? W jakiej technologii go zbudować? Czy inwestycja w pompę ciepła rzeczywiście się opłaca? Czy dzięki fotowoltaice można mieć prąd za darmo? Zapraszamy do lektury naszego poradnika "Dom Energooszczędny".

Obok artykułów omawiających zasady budowy ciepłych domów, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i instalacyjne, przedstawiamy doświadczenia inwestorów, którzy zbudowali już swoje energooszczędne domy, mieszkają w nich kilka lat, a także tych, którzy dopiero są w trakcie budowy. Podpowiadają, czym kierowali się przy wyborze konkretnych rozwiązań i które się u nich sprawdziły.

W naszym poradniku można znaleźć prezentacje domów w standardzie energooszczędnym, a także przegląd projektów gotowych z kolekcji Muratora. Architektura ciepłych domów jest bowiem bardzo różnorodna i każdy inwestor może znaleźć wśród nich swój wymarzony.

 

KUP TEN NUMER

ZOBACZ DEMO