dostępne w wersji mobile muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Sklep online Pomoc Tagi Newsletter

nakładanie tynku

| muratordom.pl » Tagi » nakładanie tynku
Wszystko na temat Nakładanie tynku w Muratordom. Porady, artykuły, zdjęcia.
Znalezionych wyników: 3

Wykończenie elewacji tynkiem dekoracyjnym: o czym pamiętać? Ekspert radzi

Układanie tynków dekoracyjnych nie wydaje się trudne. Jednak, aby wykończenie elewacji miało oczekiwany efekt, należy wiedzieć, jakich błędów unikać podczas nakładania tynku. Bardzo...
wideo

Tynkowanie ścian na dobrym podłożu

Do prac tynkarskich przystępuje się wtedy, gdy zakończone są roboty stanu surowego oraz zamurowane przebicia i bruzdy. Podpowiadamy jak powinno wyglądać prawidłowe tynkowanie ścian.

Ocieplanie domu. Etap 2: klejenie siatki, gruntowanie i nakładanie tynku

Ocieplenie domu składa się z kilku etapów, z których pierwszy to właściwe zamocowanie styropianu. Kolejną czynnością jest klejenie siatki, gruntowanie oraz nakładanie tynku. Zobacz film o tym, jak...

wyświetleń: 10031

 23.01.2013

 dodał: Przemek Owczarek

Prawidłowe ocieplenie domu styropianem to ważny etap budowy. Warto więc wiedzieć, jak ocieplić domu, aby mieszkało się w nim komfortowo. Klejenie siatki, gruntowanie i nakładanie tynku to kolejne etapy izolacji cieplnej budynku.

SPRAWDŹ
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.